Wizyta św. Mikołaja

6 grudnia to jeden z najbardziej wyczekiwanych dni w roku przez każde dziecko. Tegoroczna aura zasiała w serduszkach dzieci niepokój i pytanie: „Czy uda się Mikołajowi dotrzeć do naszej szkoły?” Brak białego puchu nie zmylił Mikołaja i ku radości dzieci ten oczekiwany przez cały rok gość przybył do oddziałów przedszkolnych. Przybycie dostojnego gościa w obu grupach uświetnił program artystyczny, który dzieci wraz ze swoimi wychowawczyniami ćwiczyły od dłuższego czasu. Maluchy śpiewały piosenki i recytowały wiersze. Ciężka praca oraz niecierpliwe oczekiwanie na przybycie niecodziennego gościa zostało nagrodzone.

Każde dziecko otrzymało prezent, który sprawił wiele radości i wywołał piękne uśmiechy na twarzy każdego z nich. Dzieci również nie pozostały dłużne Mikołajowi i w ramach podziękowań za piękne prezenty wręczyły upominki, którymi były pyszne pierniczki upieczone wspólnie z panią i własnoręcznie udekorowane. Do każdego pierniczka dołączona była piękna kolorowanka.
Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli spełnić w tym dniu marzenia dzieci. Szczególne podziękowania kierujemy pod adresem naszego św. Mikołaja. Mamy nadzieję, że za rok znów odwiedzi mury naszej szkoły.

Marta Kapusta