Masowe biegi przełajowe ziemi magnuszewskiej

14 września 2023 r. na terenie stadionu sportowego Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Magnuszewie odbyła się kolejna edycja masowych biegów przełajowych. Imprezę rozpoczęła pani dyrektor Agnieszka Kozłowska witając wszystkie dzieci, opiekunów oraz gości. Na szczęście pogoda dopisała. Biegi przełajowe to wysiłek, ale także przyjemność, zdrowa i spontaniczna rywalizacja.

W zawodach wzięło udział bardzo dużo uczniów z terenu Gminy Magnuszew, a sportowcy z naszej szkoły spisali się „na medal”. Zajęli oni bardzo wysokie miejsca podczas tej rywalizacji. Każdy uczeń otrzymał nagrodę w swojej kategorii wiekowej. Oto nasi laureaci:
Anna Kuźnia – puchar dla najmłodszego uczestnika biegów
Maja Gwardys – III miejsce
Krystian Kociszewski – I miejsce
Łukasz Jakubiak – III miejsce
Michał Gwardys – I miejsce

Gratulujemy i jesteśmy dumni z naszych uczniów.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będziemy mogli również uczestniczyć w tym przedsięwzięciu. Jest to impreza cykliczna, więc już zaczynamy trenować, abyśmy mogli znów zdobyć tak dużo medali.

Beata Strachota

Skip to content