Szkoły pełne talentów

Nasza szkoła bierze udział w drugiej edycji programu ”Szkoły pełne talentów”, w ramach którego zbieramy talenciaki, które będziemy mogli wymienić na sprzęt edukacyjny i sportowy dla naszej szkoły.

Talenciaki będą przekazywane w okresie trwania akcji od 01.09.2023 r. do 05.11.2023 r. we wszystkich sklepach stacjonarnych Lidl za każde 50 złotych wydanych na zakupy zawierające minimum jeden owoc lub warzywo. Talenciaki będzie można aktywować przez platformę lidl.pl/szkoly przypisując je do naszej szkoły. Można też przekazać je bezpośrednio do nas do szkoły. Na korytarzu szkolnym wystawimy na nie specjalne pudełko.

Im więcej talenciaków uda się nam zebrać, tym więcej nagród nasza szkoła będzie mogła odebrać.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w akcji.

 

Skip to content