Zaproszenie

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci, które od 1 września 2023 roku rozpoczną edukację przedszkolną, na zajęcia adaptacyjne organizowane w naszym przedszkolu w dniach 29.08.2023 r. – 31.08.2023 r. (wtorek – czwartek) w godz. 9.00-11.00

Celem zajęć adaptacyjnych w przedszkolu jest ułatwienie dziecku bezstresowego wkroczenia w świat grupy przedszkolnej, aby pomóc im i ich rodzicom zminimalizować stres i obawy pierwszych dni pobytu w przedszkolu. Podczas zajęć dzieci poznają przedszkole, nauczycielki i personel obsługi. Uczestniczyć będą w zajęciach ruchowych, plastycznych oraz zabawach integracyjnych w sali i na terenie placu przedszkolnego. Pragniemy, aby wszystkie dzieci z uśmiechem, bez stresu i płaczu przychodziły do naszego przedszkola.

Prosimy rodziców o zapewnienie dzieciom picia i obuwia zmiennego.

Serdecznie zapraszamy!
Dyrektor i wychowawcy
SP w Chmielewie

Skip to content