Warsztaty świąteczne

W dniu 9 grudnia 2022 roku w naszej szkole zorganizowane zostały warsztaty świąteczne przez Koło Gospodyń Wiejskich z Chmielewa reprezentowanych przez p. Marzannę Bugalską i p. Marię Strachotę. Organizatorki warsztatów zapewniły uczestnikom potrzebne materiały plastyczne, niezbędne pomoce do wykonania ozdób, artykuły pasmanteryjne oraz niosły pomoc podczas realizacji pomysłów.

Celem warsztatów było wykonanie ozdób na kiermasz świąteczny, który odbędzie się wkrótce w naszej szkole. Wszyscy z zapałem zabrali się do pracy i wykonywali piękne ozdoby bożonarodzeniowe. Dzieci były bardzo zaangażowane, aktywnie i z uwagą wykonywały polecenia prowadzącej. Klasa pierwsza i druga wykonała śliczne stroiki w słoiku oraz mini bombki ze styropianu. Klasa III stworzyła zjawiskowe stroiki na plastrze drewna. Natomiast najstarsze klasy od IV do VIII wykonały bombki styropianowe oklejone cekinami oraz wianki bożonarodzeniowe. Pomysłowości i kreatywności nie było końca.

Ten mile spędzony wspólnie czas, pozwolił nam poczuć magię zbliżających się świąt.
Serdecznie dziękujemy Pani Marzannie Bugalskiej i Pani Marii Strachoty.

Ewa Gwardys

Skip to content