Zaproszenie

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci, które od 1 września 2022 roku rozpoczną edukację przedszkolną, na zajęcia adaptacyjne organizowane w naszym przedszkolu w dniach 29.08.2022 r. – 31.08.2022 r. w godz. 9.00 – 11.00

Celem zajęć adaptacyjnych w przedszkolu jest ułatwienie maluchowi bezstresowego wkroczenia w świat grupy przedszkolnej, aby pomóc dzieciom i rodzicom zminimalizować stres i obawy pierwszych dni pobytu w przedszkolu. Podczas zajęć dzieci poznają przedszkole, nauczycielki i personel obsługi. Uczestniczyć będą w zajęciach ruchowych, plastycznych oraz zabawach integracyjnych w sali i na terenie placu przedszkolnego.

Pragniemy, aby wszystkie dzieci z uśmiechem, bez stresu i płaczu przychodziły do naszego przedszkola.

Serdecznie zapraszamy!
Dyrektor i wychowawcy

Skip to content