We wtorek 14 kwietnia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ostatniej już hybrydowej lekcji, której patronuje Ministerstwo Sprawiedliwości. Po wykładzie na temat wpływu młodych osób na politykę państwa, uczniowie mieli okazję wypełnić kartę pracy dotyczącą projektu zakładającego ograniczenie dostępu do telefonów i mediów społecznościowych wśród najmłodszego pokolenia. Uczniowie z zaangażowaniem wyrażali swoje opinie i dzielili się nimi między sobą oraz z prowadzącymi.
Daniel Jakubiak
