Program edukacyjny „Akademia Lubella”

Nasza szkoła wzięła udział w programie edukacyjnym „Akademia Lubella”. Ta innowacyjna inicjatywa edukacyjna, skierowana do dzieci w szkole, ma na celu uświadomić, jak ważne jest dbanie o swoje zdrowie poprzez właściwe odżywianie i regularną aktywność fizyczną. W programie uczestniczyli uczniowie klasy czwartej.

Efektem przeprowadzonych lekcji było zainteresowanie uczniów tematyką zdrowego odżywiania oraz motywacja do wprowadzenia pozytywnych zmian w swoich nawykach żywieniowych. Chcielibyśmy, aby program Akademii Lubella był nie tylko edukacyjny, ale również inspirujący dla najmłodszych, zachęcając ich do dbania o swoje zdrowie i dobre samopoczucie. Program ten uzupełnił inne działania podnoszące świadomość naszych uczniów w zakresie właściwego odżywiania.

Katarzyna Kęsik

Skip to content