Akcja „GROSZ DO GROSZA” w ramach programu „Dzwonek na obiad”

Nasza szkoła wzięła udział w kolejnej edycji programu „Dzwonek na obiad”. W ramach tego programu przeprowadzana jest akcja pod nazwą „Grosz do grosza” polegająca na zbiórce monet dla głodujących dzieci. Zebrane pieniądze zostają przekazane fundacji „Być bardziej”, która finansuje za nie posiłki dla dzieci z rodzin potrzebujących wsparcia finansowego.

Program ten objęty został patronatem honorowym: Ministra Edukacji Narodowej, Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz Ministra Zdrowia. Akcja odbyła się w dniach od 1 do 31 października 2020 roku oraz od 1 marca do 31 marca 2021. W ramach akcji zbieraliśmy monety o nominałach od 1 grosza do 5 złotych. Łącznie uzbieraliśmy 267 złotych i 44 grosze, za które sfinansowano posiłki dla potrzebujących dzieci. Nasza szkoła otrzymała dyplom z podziękowaniem od fundacji za pomoc w akcji.

Serdecznie dziękujemy wszystkim biorącym udział w zbiórce.

Opiekun Samorządu Uczniowskiego
Adam Matysiak

Skip to content